Każdy ma takie rzeczy, które zawsze zabiera ze sobą w podróż, prawda? Niezależnie od tego czy jest to podróż na drugi koniec Polski, podróż po Europie czy wyprawa na koniec świata. U mnie to 5 produktów, bez których nie mogłabym funkcjonować ^^ To rzeczy, na które zawsze znajdę miejsce w walizce czy plecaku. To nie są nieprzydatne gadżety – każda z tych rzeczy pomaga mi w codziennej pielęgnacji, dlatego są dla mnie tak istotne. Poznajcie więc moje must have każdej podróży i podzielcie się swoimi!!! :) Enjoy!

1. Szczoteczka do twarzy LUNA 2, FOREO, KLIK

Wiele razy opowiadałam Wam o tej szczoteczce. Używam jej od kilku lat i jest to dla mnie absolutny priorytet jeśli chodzi o pielęgnację cery. Mogę nie mieć płynu micelarnego, mogę zapomnieć płatków kosmetycznych, ale szczoteczka LUNA 2 zawsze jest ze mną. Nawet na Kilimandżaro pomagała mi dokładnie oczyszczać cerę (i ratowała mnie przed tym całym kurzem i innymi zanieczyszczeniami). Zresztą nie tylko oczyszcza, ale też wykonuje masaż twarzy i posiada funkcję anti aging. Używam jej codziennie i tak… zawsze towarzyszy mi w podróży (plusem jest to, że jedno naładowanie starcza na 7 miesięcy!!).

6964C530-37C0-46E1-B60F-B19BB9F7542B

2. Podróżna suszarka do włosów, Philips SalonDry Compact

Nie zawsze zabieram ze sobą prostownicę i rzeczy do stylizacji, ale zawsze mam ze sobą suszarkę. Bardzo rzadko chodzę spać w mokrych włosach – praktycznie nigdy nie chodzę w mokrych włosach (żeby samoistnie wyschły). Muszę je wysuszyć, żeby potem się dobrze układały. Także zawsze nawet na kraniec świata zabieram ze sobą małą, podróżną suszarkę. Ta sprawdza mi się już od wielu lat!

43F1D00B-1C0F-4851-8A03-65D22A8962CB

3. Krem do rąk

Nigdy nie ruszam się nigdzie bez kremu do rąk (nawet do centrum handlowego ^^). Moja skóra nawet po krótkim locie samolotem potrzebuje większej dawki nawilżenia, więc krem do rąk, to dla mnie absolutny priorytet tak jak i….

62C2A2BC-83D4-42B8-8CBE-1EEEC5A2213A

4. Pomadka/balsam do ust

… balsam do ust!!! To kolejna rzecz, o którą jeśli mnie zapytacie, to zawsze będę ją mieć w torebce. Zresztą nawet na co dzień, na noc nakładam grubą warstwę balsamu na usta. Zresztą wiecie, że kocham matowe pomadki, zatem dbanie o usta jest dla mnie bardzo istotne. Nie lubię mieć suchych dłoni i ust – dlatego kiedy tylko mogę nawilżam je! :)

B08C347D-3118-437F-A5DA-EFDF85295A94

5. Podkład do zadań specjalnych, Estee Lauder Double Wear

Mimo, że na co dzień używam teraz innego podkładu, to w każdą podróż zabieram ze sobą też Estee Lauder Double Wear. Tak jak wspomniałam, to podkład do zadań specjalnych! Gdy wiem, że przede mną dłuuuugi dzień, to stawiam właśnie na niego. To dla mnie jeden z tych podkładów, których po prostu nie da się zastąpić! :)

DC86C3CE-7FD3-4C89-8176-2F9C3483ADEE

A Wy, macie takie swoje rzeczy, bez których nie wybierzecie się w podroż?

Do następnego!