Witam Was w Nowy Rok! Dla mnie 1 stycznia zawsze jest wyjątkowy bowiem to właśnie dziś Beauty.Fashion.Shopping obchodzi urodziny!!! 8 lat temu, po Sylwestrze u znajomych wrzuciłam pierwszy wpis na bloga nie mając pojęcia jak moje życie się potoczy. Nie wiązałam żadnych planów z blogiem, nawet nie wiedziałam czy go będę prowadzić (wcześniej miałam też kilka blogów, ale zawsze kończyło się tak samo). Z miesiąca na miesiąc zamieszczałam wpisy i nawet nie wiem kiedy minęło 8 lat!!! Wow! :)

IMG_8805
W ciągu tych 8 lat blog stał się naszą pracą, ale też stylem życia. Pracujemy nad nim (mam na myśli tu blog+social media) praktycznie 24h na dobę. Blog nauczył mnie wielu rzeczy, otworzył mnie na pewne sprawy, ale też dzięki niemu mogłam zobaczyć mnóstwo niesamowitych miejsc na świecie i wziąć udział w ciekawych projektach. Niemniej to wszystko wypracowaliśmy przez te wszystkie lata :) Często słyszę od ludzi: „Ty to masz fajnie, chyba też założę bloga”. A ja odpowiadam: „No pewnie! Zakładaj.”. Bo założenie bloga zajmuje minutkę, ale poświęcenie się temu, rozwijanie swojej strony, to coś znacznie bardziej czasochłonnego. Od kilku lat pracujemy już przy blogu razem, z mężem. Ja jestem po tej stronie którą widzicie, natomiast Radek robi wszystko to, czego nie widać, a bez czego blog nie mógłby funkcjonować. Tworzymy taki dwuosobowy team i chyba wychodzi nam to całkiem nieźle :)
Facetune_01-01-2019-02-02-35
Zmierzam jednak do najważniejszej kwestii. W ciągu tych 8 lat, z roku na rok przybywa Was tu coraz więcej, za co chce ogromnie podziękować!!! Gdyby nie Wy, moi czytelnicy nie byłoby BFS! I aż mi się łezka w oku kręci, gdy wiem, że czekacie na jakiś wpis, gdy aktywnie komentujecie go (tu, na Instagramie czy w prywatnych wiadomościach). Uwielbiam tą interakcje z Wami, uwielbiam spędzać czas na odpisywaniu na wiadomości i uwielbiam, gdy podoba Wam się to co robimy! Uważam, że mam najlepszych obserwatorów na świecie, bo często wiecie o mnie więcej niż ja sama – np. przypominacie mi o pewnych rzeczach :) Zatem największe ukłony należą się Wam!!! Bo bierzecie aktywny udział w tworzeniu BFS! Dziękuje z całego serca za to ze jesteście tutaj (niektórzy nawet od samego początku!!!). Jesteście wspaniali! I jedyne czego mogłabym sobie życzyć, to żebyście cały czas tutaj byli! Bo zapału i inspiracji jest mnóstwo, ale to Wy tworzycie to wszystko z nami!!! Dziękuje!

***

Na koniec mam mały przegląd – to zdjęcia, które pojawiały się co roku na urodziny bloga. Od 2011 do 2018.

Od którego roku tu jesteście? :)

IMG_8482

IMG_8483

IMG_8484

IMG_8485

IMG_8808-001

DZIĘKUJĘ! :)