Od kilku dobrych sezonów w sklepach z bielizną (i nie tylko) zaczęły królować braletki, bieliźniane topy, staniki z ozdobnymi wstawkami, efektownymi „plecami” czy oryginalnym przodem. Bardzo często dostaję od Was pytania jak nosić taką bieliznę na co dzień. Jak ją pokazać, ale żeby to miało gust i smak. Powiem Wam, że w moich stylizacjach bardzo często ta bielizna jest gdzieś tam widoczna. I bardzo mnie cieszy, gdy piszecie, że ładnie to wygląda, że jest to kobiece, zmysłowe, ale i delikatne i sensualne. Można powiedzieć, że taka bielizna, to część stylizacji, uzupełnienie jej, elegancki dodatek. O ile oczywiście utrzymany jest w dobrym guście. Dlatego dzisiaj kilka sposobów jak można ją nosić. Gotowi? Enjoy!

1. Staniki z ozdobnym przodem (koronki)

Koronkowe staniki z różnymi wstawkami zakładam najczęściej do swetrów i t-shirtów z dekoltem w literę V. Stawiam na te, które mają koronkowe zakończenia, ponieważ wygląda to bardzo delikatnie. Najczęściej stawiam na czerń, pudrowy róż czy beż. I tu nie chodzi o to, aby ta bielizna była cały czas widoczna, ale o to, że przy każdym naszym ruchu jeśli ona się pojawi, to będzie wyglądać elegancko.

FD26052B-C208-4456-87C3-88720D10C7A1

folder bez nazwy 2

biustonosz – sahajalingerie

Prezentuję Wam też nieco rozbudowaną wersję. Tak naprawdę część poniższego stanika wygląda jak… choker! To również bardzo fajna opcja do wszelkich swetrów czy bluzek z dekoltem w literę V. Jak widzicie ja do takiej bielizny wybieram raczej basicowe ubrania. Jest to rzecz, która sama w sobie tworzy klimat, więc moim zdaniem niepotrzebne są tutaj wzory, szalone fasony czy soczyste kolory. Im prościej tym lepiej :)

650509CE-C799-4389-B407-B1A3F0D70F61

folder bez nazwy 21

2. Zabudowane braletki

Takie zabudowane braletki noszę najczęściej na trzy różne sposoby. Często zakładam je pod koszulę, której nie zapinam do końca. Tak naprawdę wygląda to jak koronkowa bluzka, a daje bardzo fajny efekt.

FDB6ADE7-4DBD-4CDB-B507-B7A85F2C9A0B

folder bez nazwy 23

Druga opcja, to braletka jako top pod marynarkę. W takiej wersji chodzę naprawdę bardzo często.

folder bez nazwy 22

F9FB4129-80D7-476B-B766-0295F3A77C75

Ostatni sposób, to wykorzystanie braletki pod bluzki czy swetry z dekoltem na… plecach! Uwielbiam, gdy braletka/stanik ma ozdobne plecy. To chyba moja ulubiona forma noszenia takiej  bielizny. Zresztą jestem tutaj nieobiektywna, bo przez mój tatuaż na plecach od dawna lubię nosić wszystko to, co odsłania plecy ^^ Niemniej taka forma ukazania bielizny jest bardzo delikatna, ale i efektowna.

9D515CDD-CCFD-4C13-B6AF-35268A845561

folder bez nazwy 25

3. Bieliźniane topy

Na koniec chcę Wam jeszcze powiedzieć o bieliźnianych topach. To bluzki, które kupuję z działu „bielizna nocna”. I te bieliźniane topy najczęściej noszę latem do luźnych spodni i jeansów. Uwielbiam je, bo są bardzo delikatne i eleganckie. I to nic, że teoretycznie to „piżama” – ja czuję się w nich bardzo kobieco i nie mam oporów, aby nosić je na co dzień.

Desktop2

Pierwszy biustonosz, to marka Sahajalingerie, wszystkie pozostałe, to marka Etam.

Do następnego!