Obiecałam Wam, że z końcem miesiąca będzie pojawiać się małe podsumowanie tego, co udało nam się obejrzeć w ostatnim czasie. Pierwsze serialowe polecenia ze stycznia znajdziecie tutaj – klik. W tym miesiącu nie mieliśmy aż tyle czasu na seriale co ostatnio, ale mimo to udało nam się obejrzeć dwie polecane przez Was propozycje i jeden serial dokumentalny.

A wy, co aktualnie oglądacie?

1. Bodyguard

Łyknęliśmy go w dwa dni. Już przy pierwszym odcinku się wkręciłam wiec dalszej zachęty nie potrzebowałam ^^ Serial ma sześć odcinków, więc ogląda się go szybko i naprawdę dobrze. Co prawda dla mnie lekko przewidywalny, ale… zdecydowanie warty uwagi. Dużo ciekawych zwrotów akcji, ciągłe budowanie napięcia – zdecydowanie nie będziecie się nudzić. Ja lubię też wątki polityczne więc tym bardziej serial przypadł mi do gustu. Może nie zżyłam się jakoś bardzo z postaciami czy głównym bohaterem, ale uważam, że Richard Madden zagrał świetnie. Zatem jeśli macie ochotę na wieczór akcji to bardzo Wam polecam Bodyguarda! :)

Desktop1-003

2. Safe

Harlan Coben, to autor powieści kryminalnych i thrillerów. Mam już za sobą kilka jego książek, więc gdy zobaczyłam, że na Netflixie jest serial na podstawie pomysłu Cobena bez zastanowienia zaczęłam go oglądać. I tutaj mam dosyć mieszane odczucia. Serial ma 8 odcinków zatem też go połknięcie w max dwa dni. Niewątpliwie wciąga widza, ale… po pierwsze jak dla mnie ma zbyt dużo wątków, po drugie momentami się ciągnie, a po trzecie spodziewałam się po prostu czegoś lepszego. Niemniej, nie powiem Wam, że jest zły. Początek od razu wciąga, środek przynudza, ale dwa ostatnie odcinki dają radę i sprawiają, że ostateczne wrażenie jest całkiem pozytywne. Także jeśli szukacie serialu, który Was zaciekawi, to Safe niewątpliwie do nich należy. A czy Wam się spodoba? Będę czekać na Waszą ocenę! :)

Desktop2

3. Najbardziej niezwykłe domy świata

Nie bylibyśmy sobą gdybyśmy nie obejrzeli też jakiegoś dokumentu. Jesteśmy po pierwszym sezonie tej produkcji i ja jestem zachwycona. Temat wnętrz i architektury jest mi bliski więc z przyjemnością oglądam te naprawdę niesamowite projekty domów! Nie chcę Wam zdradzać za dużo, ale jeśli jesteście ciekawi czy wyobraźnia ludzka ma jakiekolwiek granice, to polecam Wam zobaczyć ten „serial”. Piękne zdjęcia, fajny montaż i interesujące projekty (niektóre fenomenalne i piękne, inne zaskakujące i szokujące a jeszcze inne po prostu dziwne).

Desktop-001

Zaczęliśmy oglądać też od początku Przyjaciół ^^ Puszczamy sobie po odcinku/dwóch do kolacji czy podczas sprzątania. Nigdy nie byłam jakąś wielką fanką tego serialu, ale lubię jak leci w tle. Tymczasem jestem ciekawa co teraz polecicie nam na kolejny miesiąc! :)

Do następnego!