Jakiś czas temu zostałam zaproszona przez markę Clinique na Islandię, gdzie mogłam poznać i przetestować innowacyjny produkt Clinique iD. Dlaczego akurat na Islandię? Ponieważ właśnie tam mogłam wystawić swoją cerę na różne warunki atmosferyczne i przekonać się jak sprawdza się nowy kosmetyk. Ale od początku…

Facetune_18-03-2019-09-58-32

Clinique iD, to baza plus wkład z aktywnymi składnikami. Baza idealnie nawilża naszą skórę a w połączeniu z wkładem tworzy spersonalizowany produkt. Dzięki temu, że mamy aż 5 wkładów możemy dostosować produkt odpowiednio do potrzeb naszej skóry. Mamy wkład na: zmęczoną skórę (pomarańczowy), nierównomierny koloryt cery (biały), podrażnienia (zielony wkład), linie i zmarszczki (fioletowy) oraz na rozszerzone pory i nierówności (niebieski). I ten ostatni należy właśnie do mnie :) Do wyboru jest także jedna z trzech baz nawilżających:

– Dramatically Different™ Hydrating Jelly (Mój iDeał, idealny dla każdego rodzaju skóry).

– Dramatically Different™ Moisturizing Lotion+ (Jeśli wolicie bardziej emulsyjne formuły, to jest to iDeał dla Was).

– Dramatically Different™ Oil-Free Gel (Beztłuszczowa formuła, iDealna dla skór skłonnych do przetłuszczania się).

Facetune_18-03-2019-09-56-28

DE521EA0-27AF-4EFD-B50D-FF60170023AA

Clinique iD na pory i nierówności ogranicza widoczność porów oraz wygładza skórę. Efekt widać już po pierwszym użyciu. Pamiętam jak pierwszy raz go użyłam i byłam w szoku, że momentalnie wygładza cerę, że sam produkt jest taki „aksamitny”. W dodatku odżywia i zwiększa poziom energii zmęczonej skóry. Aktualnie używam drugiej buteleczki, co oznacza, że kosmetyk jest też wydajny! :)

Facetune_18-03-2019-09-57-55

Na Islandii miałam okazję przetestować Clinique iD:

– zaraz po wyjściu z wysokiej temperatury (Blue Lagoon),

ID

– podczas pływania w lodowatej wodzie (nurkowanie pomiędzy płytami tektonicznymi w wodzie o temperaturze 2 stopni),

ID1

Facetune_18-03-2019-09-58-09

– podczas jazdy na skuterze śnieżnym i wizycie w lodowcu (gdy cera była narażona na zimno i silny wiatr),

ID4

PB210201

ID3

– podczas wyjścia na elegancką kolację, jako produkt pod makijaż. I tutaj muszę Wam powiedzieć, że Clinique iD sprawdza się świetnie jako baza pod makijaż.

ID2

Zatem ja mogę Wam z czystym sumieniem polecić Clinique iD. Jak widzieliście przetestowałam go na wiele różnych sposobów. Wiem, że kilka z Was już go używa i również jesteście zachwycone. To absolutna innowacja w pielęgnacji. Patrząc na wydajność i efekty, to cena 189 zł jest jak najbardziej adekwatna za ten kosmetyk. A ja… przetestowałam go na wszystkie możliwe sposoby i do dziś go używam ^^

W10B2265

A Wam, jaki Clinique ID by się przydał? Na podrażnienia, linie i zmarszczki, pory i nierówności, nierówny koloryt cery czy zmęczenie?

Jeśli macie jakieś wątpliwości, zachęcam Was do wizyty w salonach firmowych Clinique, gdzie Konsultantki pomogą wybrać Wasz iDeał!

Do następnego!