Dzisiaj prezentuję Wam filmik, który nagraliśmy ponad miesiąc temu na Islandii. Wiem, że razem z nami odliczaliście do jego premiery i zastanawialiście się co takiego dla Was przygotowaliśmy! Już teraz mogę Wam zdradzić, że to filmik motywacyjny i bez zbędnych słów zaproszę Was na krótki seans. Pamiętajcie, żeby zwiększyć głośność, włączyć najlepszą jakość i… Enjoy!

W życiu trzeba walczyć o swoje szczęście, trzeba doceniać drobne chwile, bo to one dają nam siłę do spełniania marzeń! W naszym życiu nie było łatwo, spotkały nas tragedie, przykre sytuacje, niepowodzenia, porażki. Ale każdego to spotyka. Każdy musi się otrząsnąć i żyć, bo tak jak padły słowa w filmie: „Nie wiem ile zostało mi czasu na tym świecie”. Tyczy się to każdego z nas! Zatem wstań, obudź się i zacznij cieszyć się chwilą bo tylko ona się liczy.

Wszystko co robimy w życiu powstaje z pasji. Dlatego właśnie zrodził się pomysł na nagranie tego filmu. Zależało nam, żeby to co w nim przekazujemy płynęło prosto z serca, było naturalne i prawdziwe. Wiedzieliśmy, że nikt lepiej tego nie uchwyci jak ekipa Pop Art Media! 5 dni na planie filmowym, godziny nagrywania głosu, mnóstwo emocji, a efekt finalny? Przerósł nasze oczekiwania! Dziękujemy Damian za pokazanie prawdziwych nas, za uchwycenie naszych emocji i pokazanie tego światu! Tacy właśnie jesteśmy w życiu codziennym – uśmiechnięci, pełni energii, ciekawi świata. Nie boimy się ryzykować, nie boimy się popełniać błędów. Jesteśmy gotowi na wyzwania, które nas czekają. Jesteśmy gotowi na to by kochać życie!!!

Nie wyobrażam sobie też, żeby filmik powstał w innym miejscu niż… Islandia! Pokochaliśmy to miejsce od pierwszej wizyty. Podczas kręcenia mieliśmy wszystkie pory roku dzięki czemu filmik jest tak różnorodny. Myślę, że ten wybór był strzałem w dziesiątkę. Ale… oceńcie sami!

Do następnego!