Kocham domowy relaks! Gorąca herbata, świeca, przyjemne, ciepłe światło i książka. Przed tym oczywiście wieczorna pielęgnacja, której poświęcam zawsze więcej czasu. Lubię to :) To moje takie codzienne rytuały. Dzisiaj wraz z marką Estee Lauder przygotowałam dla Was krótki filmik i kilka słów o nowości, która pojawiła się w rodzinie Advanced Night Repair.

Tą nowością jest Advanced Night Repair Reset Concentrate (klik). Już od kilku lat używam serum ANR a teraz pojawił się kolejny produkt z tej serii, który ma za zadanie jeszcze lepiej regenerować naszą skórę. Koncentrat nakładamy po serum ale przed kremem Revitalizing Supreme + Night, który również w nocy perfekcyjnie dba o naszą skórę. Osobiście uwielbiam jego delikatną formułę! Zawiera w sobie ekstrakt z drzewa moringa, esktrakt z komórek macierzystych opuncji oraz kwas hialuronowy dzięki czemu wzmacnia, odżywia i przywraca skórze jej barierę ochronną.

P9030478-kopia

Marka Estee Lauder to ekspert nocnej pielęgnacji – w końcu to wtedy w naszym organizmie zachodzi najwięcej procesów, które pomagają nam w odnowie. Produkty z serii Advanced  Night Repair mają nam w tym pomagać i przyspieszać ten proces. Wróćmy jednak do koncentratu. Nie używam go codziennie, używam go wtedy,  gdy moja skóra potrzebuje zastrzyku energii. Sami najlepiej wiemy kiedy jesteśmy zmęczeni, kiedy nasza skóra traci blask (czasami jest to 2x w tygodniu, czasami raz). Jak działa? Niweluje podrażnienia, zmęczenie i zaczerwienienia. Ma bardzo silne działanie, ale bezpieczne nawet dla skóry wrażliwej! Po użyciu koncentratu następnego dnia, rano widać ogromną różnicę zwłaszcza w napięciu i wyglądzie cery. Jest to idealny sprzymierzeniec podczas intensywnych dni, stresującego czasu i podróży!

Facetune_02-09-2019-17-43-34

Mieliście okazję używać produktów pielęgnacyjnych od Estee Lauder?

Do następnego!