Okres przygotowań do świąt, to mój ulubiony czas w roku! Od 1 grudnia zaczynam już dekorować dom i szukać prezentów świątecznych! No właśnie… jestem typem osoby, która lubi mieć wszystko wcześniej przygotowane i w tym roku obiecałam sobie, że zacznę wrzucać Wam świąteczne wpisy jak najszybciej. Myślę, że to już czas, zatem dzisiaj zaczynamy z pierwszymi propozycjami prezentów. No właśnie – jesteście typem osób, które prezenty kupują wcześniej czy na ostatnią chwilę? Już niedługo pojawi się na blogu taki wielki prezentownik i propozycje książek na prezent, ale dzisiaj mam dla Was trzy produkty/propozycje, które moim zdaniem zawsze się sprawdzą! :) Gotowi? Enjoy!

1.Inteligentna szczoteczka elektryczna z okrągłą główką

Moim zdaniem taka inteligentna szczoteczka do zębów, to zawsze dobry pomysł. Po pierwsze – wszyscy szczotkujemy zęby. A jeżeli wiemy, że osoba, którą chcemy obdarować nie ma takiej elektrycznej szczotki, to już w ogóle strzał w dziesiątkę. Po drugie szczoteczka Oral-B Genius X to inwestycja w zdrowie danej osoby. Dzięki okrągłej główce i technologii 3D usunie nawet do 100% więcej płytki nazębnej niż szczoteczki manualne, będąc jednocześnie delikatna dla dziąseł. Posiada czujnik kontroli nacisku, który ostrzega nas gdy zbyt mocno szczotkujemy. Dodatkowo, dzięki dedykowanej aplikacji i sztucznej inteligencji przypomina nam o szczotkowaniu oraz podpowiada co możemy poprawić, aby osiągnąć najlepsze rezultaty każdego dnia. To tak jakby mieć w domu prywatnego trenera higieny jamy ustnej.

Po trzecie szczoteczka występuję w wielu wersjach kolorystycznych – czerń i cudowny rose gold, to podstawowe kolory. Portfolio Oral-B jest szerokie od najbardziej zaawansowanej szczoteczki Genius X ze sztuczną inteligencją po szczoteczki dla dzieci z postaciami Disneya. Szczoteczka Genius X to też stylowy gadżet. Nie tylko dla Nas „dorosłych” będzie, świetnym pomysłem, ale również będzie idealna na prezent dla naszych pociech. Na koniec wspomnę Wam jeszcze, że w zestawie jest etui, które bardzo przydaje się w podróży i jest samo w sobie ładowarką! :) Odkąd po raz pierwszy jej użyłam kilka lat temu jest częścią mojej codziennej rutyny.  Pisałam Wam o niej pierwszy raz w 2015 roku, a drugi raz w 2017! :) Teraz, kiedy przetestowałam nową wersję ze sztuczną inteligencją, jestem pewna, że w najbliższym czasie nie zamienię jej na żadną inną!

2. Plakat / zdjęcie

Uwielbiam obdarowywać bliskich i przyjaciół zdjęciami czy też plakatami! Często dużo wcześniej proszę ich o wysłanie mi swojego ulubionego zdjęcia rodzinnego, zdjęcia z podróży, z sesji ślubnej itd. a potem, gdy oni już o tym zapomną ja działam i zamawiam zdjęcie na płótnie, fotoobraz czy plakat w ramie. Jeżeli znamy upodobania naszych bliskich na tyle dobrze, to możemy też poszaleć z obrazem czy plakatem z ulubionym cytatem, zdjęciem z ukochanego miejsca tej osoby itd. My w tym roku na pewno obdarujemy bliskich zdjęciami z naszego sklepu! :)

3. Dekoracje wnętrz

Na koniec prezent, który zawsze jest dobrym wyborem czyli coś do domu! Nic tak nie cieszy (przynajmniej mnie haha) jak nowa świeczka, świecznik, wazon czy inny dodatek, który mogę postawić i napawać się jego widokiem. Pamiętajcie jednak, by przy takich prezentach wybierać klasyki, coś prostego i stonowanego – produkty, które pasują do większości wnętrz. 

Do następnego!