Dokładnie 9 lat temu, 1 stycznia 2011 roku pojawił się na blogu mój pierwszy wpis. To niesamowite, bo zakładając swoje miejsce w sieci nie miałam pojęcia jak potoczy się moje życie. Bloga na początku założyłam dla zabawy, nie sądziłam, że będę systematycznie zamieszczać posty. To był impuls. Zobaczyłam stronę koleżanki i stwierdziłam, że będę pokazywać swoje stylizacje oraz pisać o swoim życiu.

No i stało się! Blog na początku stał się po części takim moim pamiętnikiem. Zamieszczałam wpisy, sporo osób przybywało, a ja zaczęłam z tego czerpać ogromną frajdę. Z czasem Beauty.Fashion.Shopping stał się częścią mojego życia, moją pasją i sposobem na życie. Od 2015 roku nie prowadzę go sama. Nie byłabym w stanie. Jesteśmy we dwójkę: Radek i ja. I może tego nie widać, ale zawsze za każdym postem, za każdym zdjęciem, przewodnikiem, wyglądem bloga itd. stoją dwie osoby.

I dziś… po 9 latach mogę powiedzieć, że tak: blog jest naszym dzieckiem. Pielęgnujemy go, tworzymy i czerpiemy z tego ogromną radość. W kolejnym roku chcielibyśmy zamieszczać Wam jeszcze więcej praktycznych wpisów: dotyczących mody, urody, podróży, ale także dużo lifestylowych tematów. Chcemy poszerzyć bloga o kilka nowych rzeczy, więc trzymajcie kciuki.

Ale ale… tego wszystkiego nie byłoby, gdyby nie WY, nasi czytelnicy!!!! Dlatego tak bardzo Wam dziękujemy, że jesteście! Wiemy, że niektórzy z Was są z nami od samego początku, inni trochę krócej, a także cały czas przybywa sporo nowych osób. Dziękujemy Wam za każde odwiedziny, każdy komentarz, każdą wiadomość. Dziękujemy Wam za ogromne wsparcie, które od Was czujemy na każdym kroku. Dajecie nam ogrom motywacji i inspiracji. Prawda jest taka: że zawsze tworzymy posty z myślą o Was. Nie ma nic piękniejszego niż kontakt z Wami i wiadomości, że nasz wpis przydają się Wam! :)

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia, które ukazywały się 1 stycznia na blogu przez 9 lat!

2011 / 2012 / 2013
2014 / 2015 / 2016
2017 / 2018 / 2019

A przy okazji prezentuję Wam mój sylwestrowy look! :)

sukienka – zara

pończochy – calzedonia

buty – vagabong

naszyjnik – tiffany&co

DZIĘKUJEMY WAM ZA TO, ŻE JESTEŚCIE!!!!