Dzisiaj w Poznaniu mieliśmy piękny, słoneczny i iście wiosenny dzień. Uwielbiam takie pierwsze wiosenne „podmuchy”, które sprawiają, że człowiek budzi się z zimowego snu i ma od razu mnóstwo energii! Dlatego też wyskoczyliśmy zrobić dla Was nową stylizację. Na dziś wybrałam spódniczkę maxi! Generalnie zawsze miałam wrażenie, że noszenie maxi w inne miesiące niż lipiec, sierpień jest trochę dziwne, ale teraz bardzo się do tego przekonuję. Z botkami taka spódnica wygląda stylowo i efektownie. Jeśli dobierzemy do niej odpowiednie dodatki, to możemy stworzyć naprawdę piękną i przykuwającą wzrok stylizację. Ja standardowo poszłam w klasyczną stronę: do beżowej spódnicy z falbanami dobrałam czarne dodatki (w końcu, to spódnica gra pierwsze skrzypce). I z czystym sumieniem powiem Wam, że połączenie beżu i czerni, to moim zdaniem niezastąpiony duet, który ZAWSZE dobrze wygląda. I tak… zdecydowanie będę częściej nosić maxi :)

Tymczasem zostawiam Was ze zdjęciami. Jestem ciekawa czy taki zestaw Wam się spodoba i co sądzicie o noszeniu maxi w inne miesiące niż lato ^^ Enjoy!

ramoneska – zara

golf – intimissimi

spódnica – chruscinska

pasek – kazar

buty – vagabond

okulary – wokularach.pl (tutaj na kod: bfs40 otrzymujecie rabat 40% na zakup okularów marki SENJA, natomiast na kod: bfs20 otrzymujecie rabat 20% na pozostałe oprawki w sklepie wokularach.pl)

torebka – kazar

Do następnego!