Witam się z Wami w ten poniedziałkowy poranek i na początek tygodnia mam dla Was kolejną, energetyzującą, jesienną stylizację. Jak ja uwielbiam te złociste liście, które tworzą nie tylko piękne tło do zdjęć, ale przede wszystkim sprawiają, że człowiek podczas spaceru zachwyca się na każdym kroku i napawa optymizmem. Taką jesień lubi chyba każdy, prawda? Niemniej to ostatnie takie złociste chwile, więc korzystajcie z nich :)

Dzisiaj prezentuję Wam kobiecy i elegancki look, który świetnie sprawdzi się na co dzień. Nigdy nie byłam fanką noszenia dłuższych spódnic do płaszczy, ale… zaczęło mi się to podobać. Wygląda to niesamowicie kobieco, ale i efektownie. Postawiłam też na ulubione jesienno-zimowe połączenie czyli czerń, karmel i czerwone usta. Zauważyłam, że latem czerwonej pomadki używam sporadycznie, ale gdy tylko nadchodzą chłodniejsze dni, to od razu sięgam właśnie po ten kolor. W końcu każda pora roku rządzi się swoimi prawami, prawda?

Życzę Wam dużo energii na nowy tydzień. Ja dodaje Wam tego posta prosto z trasy, bo właśnie jesteśmy w drodze do Chorwacji by zamknąć wszystkie formalne sprawy z naszym domem. Trzymajcie kciuki! Postaram się na dniach (może jutro) dodać post jak wygląda przekraczanie granic w momencie, gdy pozostałe kraje mają lockdown. Tymczasem zostawiam Was ze zdjęciami :) Enjoy!

golf – more’moi

płaszcz – besmart

spódnica – zara

buty – vagabond

torebka – parfois

zegarek – paul valentine

kolczyki – pandora

Do następnego!