Kocham ten świąteczny czas. Grudzień to zdecydowanie mój ulubiony czas w roku :) Marka Milka zaprosiła mnie do absolutnie wspaniałej kampanii: „Obdaruj tych, którzy dzielą się sercem” organizując przy tym również świąteczny konkurs! Na pewno każdy z nas ma takie osoby w swoim życiu, które są naszym wsparciem od zawsze, lub takie, które pojawiły się w najmniej oczekiwanym momencie pomagając nam totalnie bezinteresownie, prawda? Okazywanie bezinteresowności i takiego czystego dobra, to coś co sprawia, że wraca wiara w ludzi. Zawsze powtarzam, że trzeba być dobrym człowiekiem. Podziękujcie swoim dobrym duszkom zwłaszcza w ten magiczny czas, jakim są Święta Bożego Narodzenia! :)

Kto jest takim moim dobrym Świętym Mikołajem?

To na pewno mój mąż – za wszystko! On nigdy nie zwątpił w moje pomysły, zawsze mnie niesamowicie wspiera i często realizuje te moje szalone koncepcje. To niesamowite mieć obok tak wielkie wsparcie (na dobre i na złe). Jestem ogromnie wdzięczna za taką osobę u mojego boku, za to, że codziennie wypełnia moje serce dobrocią!

Kolejnym „Mikołajem” są rodzice, którzy zawsze pozwalali mi być sobą. Wiem, że choćby się waliło i paliło, to zawsze mogę na nich liczyć. No i do dziś darzą się tak ogromną miłością, że patrząc na nich w moich oczach pojawiają się łzy wzruszenia. Są moim autorytetem!

Przyjaciele – zwłaszcza osoby, które pojawiły się w naszym życiu stosunkowo niedawno. Nie nadaje się na przyjaźń w stylu Blair i Sereny. Jestem osobą wysoko wrażliwą i bardzo potrzebuję swojej przestrzeni. Gdy ktoś za bardzo w nią wchodzi, taka znajomość szybko się kończy. Dlatego jestem wdzięczna za przyjaciół, którzy to rozumieją, uważam, że to jest właśnie prawdziwa przyjaźń. Zawsze bezinteresownie pomagają i zaskakują nas swoją dobrocią!

Sylwia – pojawiła się niedawno i pomogła nam totalnie bezinteresownie. Pamiętacie jak opowiadałam o Sylwii z Chorwacji, która pomogła nam znaleźć dom, była naszym tłumaczem i załatwiła prawnika? Nie wiem czy bez Sylwii udałoby nam się tak szybko dokonać zakupu. Najbardziej niesamowite jest to, że zrobiła to totalnie bezinteresownie, nie chciała nic w zamian.

Sąsiedzi – bardzo często nie ma nas w domu (teraz jesteśmy więcej czasu, ale w zeszłym roku praktycznie w ogóle nas nie było), a sąsiedzi zawsze podleją kwiaty, poinformują co tam słychać wokół domu, a i często zaskoczą prezentem w postaci oscypków czy słodkich pączków. A przecież.… nie musieliby tego robić! Tacy sąsiedzi to ogromny skarb!

Tak naprawdę mogłabym wymieniać tutaj w nieskończoność. Zacząć od osób, które zmieniły moje nastawienie w życiu, przez te, które pojawiły się tylko po to by czegoś mnie nauczyć i takie, które zostały w moim życiu do teraz. To naprawdę wspaniałe doceniać ludzi dookoła. A wiecie co w tym wszystkim jest niesamowite? Że każda z tych wymienionych osób robi to wszystko totalnie bezinteresownie, z dobroci serca <3 Dlatego też każdą z tych osób chcemy obdarować paczką świąteczną, do której powędruje również świąteczny Mikołaj Milki! :)

Cała kampania skłania do refleksji i pomaga nam dostrzec cudownych ludzi wokół nas, za których jesteśmy wdzięczni.  Dlatego zachęcam Was do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Milką. Co trzeba zrobić aby wziąć w nim udział? Podzielcie się swoimi osobistymi historiami na Facebooku Milki, odpowiedzcie na pytanie „dlaczego to właśnie Wasz „Święty Mikołaj”  zasługuje na wyróżnienie”. Historie należy zgłaszać poprzez Facebook Messenger do dedykowanego bota (m.me/119334443268323). Najbardziej delikatne historie zostaną nagrodzone. Nagrodą w konkursie jest zestaw składający się z dwóch pudełek słodyczy Milka – jedno z nich jako małe podziękowanie dla Waszego Mikołaja dnia codziennego. Czas trwania konkursu: 20.11.2020 – 09.12.2020. Każdego dnia można wygrać 25 nagród. Zachęcam! 😊

Do następnego!