Były świąteczne stylizacje, więc dzisiaj pierwsza świąteczna inspiracja na prezent! :) Jestem totalnym maniakiem świeczek! W naszym domu praktycznie cały czas palimy świeczki i poszukujemy tych, które nie tylko pięknie pachną, ale też takich, których zapach jest wyczuwalny w całym domu. Ostatnio w nasze ręce wpadły Jewel Candle (klik), które zachwyciły nas swoim aromatem, designem, ale czymś jeszcze….

Świeczki mają intensywny zapach – moja ulubiona to „My Favourite Person”, która pachnie jak koktajl z truskawek. To nie tylko idealna propozycja dla nas samych, ale też idealny wybór na prezent dla bliskich nam osób. Świeczki skrywają bowiem w sobie… biżuterię! W wosku ukryte jest aluminiowe pudełeczko. Gdy świeczka się wypali wystarczy wyciągnąć pudełeczko i sprawdzić co jest w środku. Czeka tam na nas biżuteria marki Swarovski. Tylko spójrzcie jaki piękny ten naszyjnik.

Ja już zakupiłam świeczki dla kilku osób (nie mogę powiedzieć dla kogo, bo wszyscy śledzą bloga haha). Ale jest to niewątpliwie idealna świąteczna propozycja. Jeśli Wam również spodobały się Jewel Candle, to mam dla Was kod rabatowy: PAULA20, który daje 20% rabatu na zakup świeczek. PS promocja trwa tylko 96h – od teraz! :)

A już niedługo kolejne, świąteczne inspiracje! :)

Do następnego!