Jak co roku w ten ważny dla mnie dzień przygotowuję dla Was wyjątkową sesję. Dzisiaj naprawdę jest co świętować, ponieważ równo 10 lat temu, 1 stycznia 2011 roku założyłam bloga. Zakładając BFS nawet nie myślałam, że stanie się on tak ważną częścią mojego życia. Miałam 19 lat i byłam tak naprawdę na początku swojej „dorosłości”. Nie znałam wtedy tak dobrze siebie, wiele rzeczy nie rozumiałam.

Ktoś powie: „Paula to przecież tylko blog”. Dla kogoś innego może i tak, ale moja obecność w sieci pomogła mi zrozumieć wiele rzeczy, odkryć siebie, zrozumieć jaką drogą chce podążać. Dziś jestem świadomą kobietą, która chce inspirować innych do ŻYCIA.️ Chce przede wszystkim ogromnie Wam podziękować za to, że jesteście. Za to, że niektórzy są od samego początku, inni przybywają i zostają. Gdyby nie Wy, nie byłoby tego „NASZEGO” miejsca. To niesamowite ile lat minęło, a ja dalej czerpie niesamowitą radość z tego co robię, z tego, że mam kontakt z Wami, że mogę kogoś zainspirować do pokochania swojego życia, do zaplanowania podróży, radości z małej chwili czy chociażby zainspirować do codziennej stylizacji. 

Ktoś mi kiedyś „zarzucił”, że żyje w bajce. Zgadzam się – to moja bajka, którą zaczęłam sama kreować. Dla mnie życie, to piękna opowieść, baśń, w której nie zawsze musi być kolorowo. Jednak to od nas zależy jak będziemy podchodzić do życia i wszystkiego co nas otacza. Stąd też pomysł na zdjęcia. Występuję w roli księżniczki, w swojej własnej bajce. Pamiętajcie, że to Wy odgrywacie główną rolę w Waszym życiu! :)

️Ze swojej strony obiecuje, że nie zwalniam tempa! W nadchodzącym roku będę miała dla Was jeszcze więcej motywacji. Wracam do systematycznych treści na blogu i zaczynam pracę nad nowymi produktami. Z tego miejsca chce też podziękować Radkowi, który jest tu widoczny głównie od tej drugiej strony. Od 10 lat pracujemy razem z mężem i tworzymy zgrany team! Dziękuję, że odkrywasz tak ważną rolę w tworzeniu BFS!!! :)

sukienka – maya deluxe (zalando)

perły – YES

diadem – kupowany kilka lat temu

Dziękuję, że jesteście!!! :)