Wiosenne stylizacje! Czekałam na to! Czuję się trochę jakbym budziła się z długiego, zimowego snu. Mimo, że styczeń i luty były bardzo pracowite (ze względu na wypuszczenie naszego kolejnego ebooka), to jednak w marcu, gdy dopadła mnie choroba poczułam totalny spadek zarówno fizyczny jak i emocjonalny. Na szczęście małymi krokami wracam i budzę się z tego letargu. Chciałabym więcej dla Was tu pisać. Więcej wartościowych treści, które często pojawiają się na Instagramie ale… również chcę publikować stylizacje. W końcu od tego się zaczęło, a wiem, że sporo z Was inspiruje się moimi codziennymi zestawami.

W oczekiwaniu na wiosnę mam dla Was moją ostatnią stylizację. Jakiś czas temu w Poznaniu było po 20 stopni (przez 2 dni, ale zawsze! ^^). Ileż radości sprawiło nam słońce i możliwość zarzucenia na siebie czegoś lżejszego. Stąd poniższe zdjęcia. Jeśli chodzi o zestaw, to elegancką sukienkę przełamałam kowbojkami. Bardzo podoba mi się to połączenie i wcale nie wyglądam jak żona szeryfa (chyba haha). Mam wrażenie, że u nas, w Polsce kowbojki nie mogą się przebić. A przecież to naprawdę świetny dodatek np. do festiwalowych stylizacji, wakacyjnych klimatów czy chociażby (jak widać) na co dzień. Co sądzicie? :)

torebka – bagme by smola

sukienka – zara

okulary – wokularach.pl (na hasło: 40bfs2021 otrzymujecie rabat -40% na markę SENJA oraz SIYU, *nie łączy się z innymi promocjami)

buty – marco shoes

płaszcz – besmart

naszyjniki – mokobelle oraz tiffany&co

Do następnego!