Czas na kolejną, wiosenną stylizację! :) Powiem Wam szczerze, że kiedyś nie lubiłam zieleni. Nie miałam ani jednej rzeczy w tym kolorze. Jednak jakiś czas temu moje upodobania się mocno zmieniły i zaczęłam sięgać po kolory. Zauważyłam, że zieleń podbija kolor moich oczu, polubiłam się z nią zarówno jeśli chodzi o ubrania czy dodatki do domu. W ogóle spojrzałam na nią z zupełnie innej strony. W końcu zieleń jest niesamowicie radosna, zieleń to życie i otaczająca nas natura!

W mojej szafie pojawiły się bluzy, swetry, sukienki czy topy właśnie w tym kolorze (wczoraj przyszedł do mnie nawet strój, który zamówiłam na wyjazd do Chorwacji!). A dziś mam dla Was stylizację z zielonym garniakiem. To bawełniany garnitur, który świetnie sprawdzi się na co dzień w zestawieniu ze sportowymi butami. Uwielbiam takie proste, klasyczne, ale też nieoczywiste zestawienia. Jestem ciekawa czy to Wasz styl? Podoba Wam się to połącznie?

Ahhh ile radości przynoszą nam teraz takie słoneczne dni. Wszystko kwitnie, a te kolory, które codziennie się mija w drodze do szkoły, pracy itd. zdecydowanie napawają dobrą energią. Wiosna, to moja ulubiona pora roku :)

garnitur – mktp

top – mosquito

buty – liu jo

torebka – pastelier

okulary – wokularach.pl (senja)

Do następnego!