Czas na ostatni wpis z serii TK Maxx. Pierwszy, o wakacyjnym wyjeździe mogliście zobaczyć tutaj – klik, drugi, z festiwalową stylizacją tutaj – klik. Dzisiaj natomiast chcę się z Wami podzielić modą męską. Czy kiedykolwiek zabraliście swoje drugie połówki, czy też tatę lub brata na zakupy do tego sklepu? Powiem Wam, że mój Tata, oraz narzeczony uwielbiają w nim buszować. Często znajdują tam więcej rzeczy dla siebie niż JA!

TK Maxx bowiem, to nie tylko raj dla kobiet, ale też dla mężczyzn. Mój narzeczony znalazł tam swoją wymarzoną kurtkę (która w rzeczywistości kosztuje 1500 zł, a on upolował ją za 400), garnitur i dziś ¾ jego szafy, to rzeczy wysokiej jakości upolowane za bardzo fajne ceny w TK Maxx. Poniżej przygotowałam dla Was kilka zestawów z ubrań, które można znaleźć w tym sklepie.

TKMAXX3

TKMAXX

TKMAXX1

TKMAXX2

Desktop

To jak przekonałam Was do zakupów w TK Maxx? Zresztą tu nie trzeba nikogo przekonywać, bo jeśli ktoś raz znajdzie perełkę, to będzie do niego wracać w poszukiwaniu kolejnych :) Obserwując mnie na Instagramie czy Facebooku, możecie zaobserwować, że sama bardzo często robię tam zakupy, nie tylko te odzieżowe. Moja półka z notesami cały czas się powiększa :)

Wiecie, że w całej Polsce jest już 28 sklepów?! Warszawa, Poznań, Kraków, Gdańsk, Łódź, Częstochowa, Bydgoszcz, Gdynia, Toruń, Radom, Zabrze, Lublin, Wrocław, Rzeszów, Czeladź, Bielsko Biała, Kielce, Opole, Olsztyn, Katowice, Elbląg. Dokładnie adresy znajdziecie tutaj – klik.

Do następnego!