Marce FOREO jestem wierna od 2015 roku. Używam wszystkich możliwych produktów tej marki, a soniczną szczoteczkę LUNA 2 używałam przez dobrych kilka lat. Od jakiegoś czasu testuję natomiast absolutną nowość świata urody – LUNĘ 3, której główną funkcją jest nie tylko oczyszczanie twarzy, ale i ujędrniający masaż. Marka FOREO pozwoliła mi potajemnie przetestować szczoteczkę do oczyszczania i masażu twarzy zanim jeszcze odbyła się jej oficjalna premiera. Ciekawi jesteście mojej opinii? Dzisiaj kilka słów na ten temat!

Facetune_10-06-2019-00-24-57

1.Czym FOREO LUNA 3 różni się od LUNA 2?

Chyba wszystkich ciekawi czym różni się LUNA 3 od LUNY 2, prawda? Najnowsza soniczna szczoteczka LUNA 3 posiada o 30% bardziej miękkie silikonowe wypustki, dzięki czemu idealnie oczyszcza każdy, nawet najmniejszy zakamarek naszej skóry (nawet trudno dostępne skrzydełka nosa) nie podrażniając jej. Ponadto, LUNA 3 ma większą powierzchnię służącą do oczyszczania twarzy, dlatego pielęgnacja przy użyciu szczoteczki staje się jeszcze szybsza i wygodniejsza. Jest przy tym jest tak poręczna i zgrabna, że sprawdza się w każdych warunkach – nie tylko w domu, ale i w czasie podróży czy pod prysznicem na siłowni. Co najważniejsze, jedno ładowanie poprzez kabelek USB starcza na 650 użyć! To dopiero oszczędność. Przyznam się Wam, że ja właśnie uwielbiam produkty marki FOREO za wydajność i skuteczność (jedno ładowanie starcza na taaak długo – w dzisiejszym świecie elektroniki to prawdziwa rzadkość).

Innowacją w tym urządzeniu jest jednak aplikacja (którą już Wam pokazywałam przy urządzeniu FOREO UFO – klik). Tym razem łączymy telefon z LUNĄ 3 i postępujemy zgodnie ze wskazówkami na ekranie naszego smartfona, aby dostosować moc pulsacji szczoteczki do własnych potrzeb skóry i przeprowadzić oczyszczanie twarzy. Cała pielęgnacja trwa tylko minutę i potrzebujemy do niej jedynie żelu do twarzy. Po skończonej pielęgnacji przystępujemy do nowości, którą serwuje nam FOREO. To masaż twarzy sterowany poprzez aplikację, który spełnia funkcję anti-aging.

Do wyboru mamy 4 rodzaje masażu: ujędrniający kontur naszej twarzy (policzki, linię brody i szyję), wygładzający okolice oczu, poprawiający wygląd i jędrność szyi oraz redukujący widoczność zmarszczek i linii mimicznych wokół ust i brody. Mój ulubiony to masaż okolic oczu, ponieważ w moim przypadku oznaki zmęczenia są najbardziej widoczne właśnie w tych okolicach. Pomaga mi zredukować obrzęki oraz wygładzić linie, aby odzyskać naturalny blask. Wykonanie takiego masażu twarzy to zaledwie kilka minut a efekt ogromny!

Post FOREO

2. Dlaczego oczyszczanie i masaż twarzy są tak ważne?

No dobrze, ale ktoś powie: „po co mi to urządzenie?”. A ja odpowiem, że niezależnie od tego jakich kremów używamy, to najważniejsze jest odpowiednie oczyszczenie twarzy. Tylko dzięki temu jesteśmy w stanie dobrze zadbać o skórę, kremy będą odpowiednio działać, a my pozbędziemy się problemów takich jak niedoskonałości, zatkane pory czy suche skórki. Równie dobrze ktoś mógłby się zapytać, dlaczego powinien wykonywać masaż skóry, nawet wtedy, kiedy nie dostrzega pierwszych oznak utraty jędrności? Stare porzekadło mówi, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Ja uważam podobnie. Odpowiednio wcześnie wykonywany masaż twarzy rozluźni napięte mięśnie twarzy, a przez to zniweluje oznaki stresu, które są jedną z głównych przyczyn powstawania zmarszczek i linii mimicznych.

Facetune_10-06-2019-00-42-36

3. Czy FOREO LUNA 3 skradła moje serce? Poznajcie ostateczną opinię

Wiecie, że prowadzę bardzo aktywny tryb życia. Podróże i aktywność fizyczna są u mnie na pierwszym miejscu, a jedno i drugie mocno wpływa na cerę. Zatem zawsze przed i po treningu wykonuje dokładne oczyszczanie twarzy. Dlaczego? Ponieważ w trakcie ćwiczeń ciało intensywnie się poci, aby uwolnić toksyny i uregulować temperaturę ciała. W tym czasie skóra, tak samo jak my, musi móc “oddychać”. Zablokowane przez makijaż, pot i kurz pory są podatne na pojawianie się wyprysków. Jest to jedna z bezpośrednich przyczyn pojawiania się niedoskonałości skóry.

Tak samo po treningu – zawsze używam LUNY 3, ponieważ w trakcie ćwiczeń na powierzchni skóry kumuluje się pot, który wchodząc w kontakt z powietrzem, powoduje namnażanie się bakterii. Szczoteczka LUNA 3 pozwala dokładnie i dogłębnie oczyścić skórę, a przy okazji funduje mi relaksujący masaż twarzy tuż po ćwiczeniach. Taki uspokajający masaż jest cudownym zakończeniem chwili na regenerację ciała. Dla mnie ta szczoteczka, to zdecydowany MUST HAVE. A jeśli jeszcze posłuży nam dobrych kilka lat, jest zaoszczędzeniem czasu i daje efekty – to już w ogóle jestem na TAK! :)

Jestem ciekawa, czy używacie produktów marki FOREO? ☺

Do następnego!