25.10.2007 – to nasza oficjalna data od kiedy jesteśmy razem. Dziś mija dokładnie 13 lat. Ile to wspólnej historii, ile przeżyć, emocji. Gdy tak usiedliśmy na kanapie i zaczęliśmy rozmawiać o tych wszystkich latach, to dotarło do nas jaki szmat czasu ze sobą jesteśmy. Poznaliśmy się w szkole, byliśmy dzieciakami, nastolatkami. To niesamowite, że razem dorastaliśmy i wchodziliśmy w to „poważne” życie. Najpiękniejsze jest to, że nie mamy wcale dość. Każdego dnia odkrywamy siebie na nowo, zakochujemy się w sobie. Sporo osób dziwi nam się jak możemy ze sobą tyle wytrzymywać, spędzać praktycznie 24h na dobę – jak widać możemy, to właśnie nasza miłość i nie wyobrażamy sobie by działać inaczej.

Przeglądając dzisiaj stare zdjęcia mieliśmy niezły ubaw. Inna moda no i ten czas, który uważam, że zdecydowanie nam służy haha! Wpadłam też na pomysł, by zebrać po jednym zdjęciu z każdego roku i Wam je pokazać (dla nas to będzie świetna pamiątka po latach). Możecie zobaczyć jak się zmieniliśmy na przestrzeni tych lat oraz jak zmieniała się jakość naszych zdjęć :) Enjoy!

2007

Pierwsze wspólne zdjęcia :) Mieliśmy tu po 16 i 17 lat.

2008

Za duże koszule zdecydowanie były w modzie ^^

2009

Po lewej na wakacjach w Chorwacji, po prawej Sylwester – Radek miał krótki epizod z zapuszczaniem włosów. Ja za to nie poznaję się w tych dłuuugich włosach.

2010

Weselne klimaty ;)

2011

Tutaj w Chorwacji. Niesamowite, że po tylu latach wróciliśmy i kupiliśmy tam dom!

2012

Kołobrzeg :)

2013

Ahhh ta moda! :)

2014

Tu już nabieraliśmy dojrzalszych rysów ;)

2015

W 2015 roku wzięliśmy ślub! Sesje ślubną zrealizowaliśmy w Gdyni Orłowo.

2016

2016 rok był już mocno podróżniczy w naszym życiu. Po wakacjach na Kubie, polecieliśmy do Portugalii! :)

2017

Irlandia – ta podróż jest opisana już na blogu.

2018

W 2018 roku wprowadziliśmy się do naszego domu! :)

2019

Z każdym kolejnym rokiem staraliśmy się spełnić chociaż jedno marzenie. Tutaj Prowansja i pola lawendowe!

2020

2020 rok choć trudny dla wszystkich, to dla nas był tez po części przełomowy ze względu na kupno domu w Chorwacji. Być może ta decyzja zmieni całe nasze życie, ale wiem jedno: mamy siebie i to jest najważniejsze <3

Mam nadzieję, że podobała Wam się ta krótka podróż w czasie :) Chcemy Wam również podziękować za to, że tak sporo osób jest tu z nami od 2011 roku (czyli od momentu założenia bloga). Dziękujemy, że nas wspieracie i wierzycie w nas!

Do następnego!