Kilka miesięcy temu pisałam Wam o świeczkach Jewel Candle (klik). Dla przypomnienia są to świece, które zachwycają swoimi intensywnymi zapachami (naprawdę czuć je w całym domu), pięknym i eleganckim designem, ale również…. biżuterią! W wosku ukryte jest bowiem malutkie aluminiowe pudełeczko. Po wypaleniu świeczki wystarczy je wyciągnąć i otworzyć. W środku znajdują się naszyjnik, bransoletka lub kolczyki marki Swarovski (w zależności od tego, którą opcję wybierzemy). To świetna opcja na prezent dla bliskich nam osób, ale nie tylko. W końcu sami też możemy sobie sprawić taki prezent, bo nigdy nie wiemy jaka dokładnie biżuteria czeka na nas w środku.

Aktualnie, z okazji zbliżającego się Dnia Matki marka Jewel Candle wypuściła limitowaną świecę z dedykacją dla Mam. Ma piękny, delikatny zapach fiołków i konwalii (jest też groszek zapachowy i anyż). Świeca jest wspaniała i myślę, że taki prezent ucieszy każdego. Z tej okazji mam dla Was również kod rabatowy, ale nie tylko na świecę dla Mamy. Kod działa na wszystkie produkty i daje zniżkę -25%. Brzmi: Paula25 – klik.

W mojej ostatniej świeczce były piękne kolczyki ze zdjęć.  Zestawiłam je z luźną sukienką z Zary. Całość niezwykle elegancka, ale i wakacyjna. Kolczyki dodają charakteru, a sukienka świetnie wkomponowała się w Chorwacki klimat. Co sądzicie? :)

*Post powstał przy współpracy z marką Jewel Candle

Do następnego!