Ci, którzy śledzą mnie na Instagramie i Facebooku dobrze wiedzą, że zostałam oficjalną ambasadorką marki WINGS na 2023 rok. To marka oferująca przede wszystkim walizki podróżne (ale również torby). Powiem Wam, że to dla mnie ogromne wyróżnienie. Walizki to taka trochę nieodłączna część naszego życia. Dlatego przez najbliższy rok będziecie mogli obserwować nasze wspólne działania. W podróży jak i również w życiu cenie sobie jakość, wygodę i estetykę. I z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że… walizki Wings mają to wszystko.

Dzisiaj chciałabym się z Wami podzielić moimi wrażeniami po dłuższym już używaniu walizek marki WINGS. Marka oferuje różnorodne modele walizek o różnych rozmiarach, kolorach i funkcjonalnościach. Uważam, że gama kolorystyczna to ogromny plus. Do wyboru mamy naprawdę mnóstwo kolorów i fasonów zatem każdy znajdzie coś dla siebie – klik. Są bardziej stonowane, delikatne, pastelowe, klasyczne ale i neonowe. W dzisiejszym poście prezentuję Wam obłędny pastelowy zestaw, który był moim pierwszym wyborem. Nie ukrywam, że od zawsze wybieram walizki, które się wyróżniają – zdecydowanie łatwiej odnaleźć taki bagaż na taśmie lotniskowej.

Ponadto walizki są wykonane z wytrzymałych materiałów, takich jak ABS, PP czy Codura. Dlatego też są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć. Tutaj możecie zobaczyć test wytrzymałość – klik.

Posiadają również różnego rodzaju udogodnienia, takie jak kółka, które są wymienne w razie uszkodzenia, rączki ułatwiające przenoszenie (również wymienne), a także systemy zabezpieczeń zapobiegające kradzieży lub przypadkowemu otwarciu podczas transportu.

W kolejnych postach na pewno pokażę Wam jak się pakować a teraz mam dla Was jeszcze kod zniżkowy. W tym miesiącu na kod: PAULA_ZESTAW otrzymacie dodatkowo 15% zniżki na zestawy walizek (ponieważ mój kod łączy się z rabatami). Zniżka ważna jest do 31 maja.

Znacie markę WINGS? Macie jakieś pytania? Piszcie w komentarzach! :)

[post powstał przy współpracy reklamowej z marką WINGS]

Do następnego!