Dzisiaj przygotowałam dla Was kilka porad jak spakować się w bagaż podręczny (ten, który w tanich liniach jest dodatkowo płatny, w wielu pozostałych liniach jest w cenie biletu). Post powstał przy współpracy z marką Wings, której jestem ambasadorką. Na dzisiejszych zdjęciach możecie zobaczyć nowy kolor mojego ulubionego modelu Primrose. O samych walizkach przeczytacie w tym poście – klik.

Poniżej natomiast 5 krótkich porad, które pomogą Wam spakować się w bagaż podręczny:

  1. Zminimalizuj ilość kosmetyków. Wymieniaj pełnowymiarowe produkty kosmetyczne na miniaturki, które zajmują mniej miejsca. Takie miniaturki dostępne są najczęściej w Rosmmannie i innych drogeriach. Można tez kupić małe buteleczki i przelać do nich ulubione kosmetyki. Ja nie zabieram też nigdy ze sobą żelu pod prysznic, pasty do zębów czy dezodorantu (to kupuję na miejscu).
  2. Rolowanie ubrań. Zamiast składać ubrania, zroluj je. To pomaga zaoszczędzić miejsce w torbie, a także zmniejsza ryzyko pogniecenia ubrań.
  3. Wykorzystaj wnętrze butów: Umieść mniejsze przedmioty, takie jak skarpetki, majtki czy opaski do włosów, wewnątrz butów czy torebek. To skuteczny sposób na wykorzystanie przestrzeni w bagażu.
  4. Do wielu rzeczy używam też woreczków – to pozwala zachować porządek w walizce.
  5. Zastosuj zasadę „zestawów ubrań”. Wybierz kilka podstawowych elementów garderoby, które łatwo można ze sobą łączyć lub/plus stwórz sobie gotowe stylizacje na wyjazd.

A może Wy macie jakieś swoje sprawdzone porady? :)

Do następnego!