Codzienne rano powtarzam kilka czynności, które stały się już moim nawykiem. Każda z tych rzeczy pozytywnie wpływa na moje zdrowie psychiczne i fizyczne, dlatego postanowiłam się nimi z Wami podzielić. Ci, którzy śledzą moje Insta Stories dobrze znają już te nawyki, ale i dla nich pojawi się w tym wpisie mała niespodzianka! :) Enjoy!

1.Kadzidełka

Zaraz po przebudzeniu sięgam po białą szałwię, palo santo lub kadzidło aloesowe. Bardzo pozytywnie mnie to nastraja i przygotowuje do drugiego nawyku którym jest….

2. Poranna joga i medytacja

13 minut jogi na rozbudzenie, 10 minut medytacji i od razu ciało i umysł budzą się do życia. Bardzo często robię to wszystko jeszcze w piżamie – spróbujcie!  To mój nawyk, który ma same pozytywne właściwości dla zdrowia! :)

3. Sundose

Suplementy Sundose (klik) towarzyszą mi już od ponad pół roku. To spersonalizowane suplementy dobrane pod nasze indywidualne potrzeby. Na stronie wypełniamy wywiad medyczny i otrzymujemy skład witamin, probiotyków, minerałów pod nasze potrzeby. Możemy też dobrać skład Sundose pod wyniki badań, czy skonsultować potrzeby z dietetykiem! Przyznam się Wam, że moim zdaniem to jest genialna opcja, bo po pierwsze Sundose jest nam dostarczany pod same drzwi (nie musimy jechać po niego do apteki, zwłaszcza teraz to jest ważne), po drugie mamy dobraną odpowiednią dawkę suplementów pod nas samych, a po trzecie przy systematycznym zażywaniu naprawdę widać efekty. Dzięki suplementom możemy poprawić samopoczucie, zwiększyć energię, poprawić wygląd naszej cery, wzmocnić włosy, paznokcie. Ja wszystkim zawsze polecam, bo naprawdę warto świadomie dbać o zdrowie! :)

Przy okazji pamiętajcie też, że zawsze możecie skorzystać z mojego kodu, który daje Wam 5 dni gratis. Płacicie za 25 dni a otrzymujecie 30! :) Kod: paula

4. Muzyka na dzień dobry

Następnie odpalam muzykę, która dodaje mi energii. Na pewno każdy ma takie utwory, które sprawiają, że nogi rwą się do tańca, uśmiech pojawia się na twarzy i od razu możemy przenosić góry :) Poznajcie zatem moją playlistę – klik ! Jeżeli macie konto na Spotify, to możecie ją zaobserwować, bo będzie cały czas aktualizowana! Jeżeli nie macie to strzałką po prawej stronie możecie zjechać na dół i zobaczyć wszystkie utwory – zapisać i odsłuchiwać na swojej platformie! :)

5. Zdrowe i czyste powietrze!

Na koniec chcę Wam jeszcze pokazać nowego gościa w domu: ma na imię Świstoklik. To oczyszczacz powietrza Dyson Pure Hot+Cool (klik). Teraz jak spędzamy dużo czasu w domu, to zależy nam żeby jakoś powietrza w pomieszczeniu była dobra, co również wpływa na zdrowie. Jesteśmy z niego bardzo zadowoleni i jest też już częścią naszego domu. Niesamowite jest to, jak momentalnie wyłapuje zanieczyszczenia np. podczas gotowania. Oczyszcza powietrze usuwając 99,95% szkodliwych cząsteczek o wielkości do 0,1 mikrona (nawet 300 razy mniejszych niż ludzki włos!), w tym bakterii i wirusów.  Pochłania zapachy, domowe opary, oczyszcza powietrze, ale także dopasuje odpowiednią temperaturę (latem chłodzi, a gdy jest zimno, grzeje). Funkcja chłodzenia będzie pomocna w trakcie letnich upałów. Chodzi bardzo cicho, co jest ogromnym plusem, do obsługi możemy użyć aplikacji na telefonie lub pilocika i co najważniejsze pochłania wszelkie nieprzyjemne zapachy! :)

Te kroki, które towarzyszą mi praktycznie codziennie! Zdecydowanie poprawiają samopoczucie, wpływają na zdrowie fizyczne i psychiczne. Pamiętajcie, że to w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne.

Do następnego!