Czas na mały update co do naszego domku w Chorwacji. Ostatnio otrzymaliśmy wszystkie plany. Trochę to trwało, ale przy takim starym, kamiennym domu jest cała masa projektów do wykonania. Żeby stworzyć te rzuty, które dzisiaj możecie zobaczyć były potrzebne też plany od statyka, elektryka itd., a że w Chorwacji wszystko jest „polako” czyli „powoli”, to wiadomo, że troszkę się to przedłuża. Niemniej tak jak Wam pisałam – mamy czas. Nigdzie się nie spieszymy i chcemy, żeby ten dom był dopieszczony w 100%. Dlatego powolutku czekamy na ostatnie już projekty takie stricte techniczne i od września ruszamy z budową.

No dobrze… to teraz zapraszamy Was do naszego domu. Na razie jeszcze wirtualnego :) Pamiętajcie, że to są wizualizacje. Ostatecznie przy wykończeniu niektóre rzeczy mogą się różnić: czy to kolor fotela, stół itd. Wszystko jednak jest w 100% w naszym stylu. Cieszymy się ogromnie, że architekci zrozumieli naszą wizję i przekuli ją w taki projekt: nowoczesny, ale z zachowaniem kamiennych ścian (tych, które dało się „uratować”). Teraz pozostaje trzymać kciuki za efekt końcowy już w rzeczywistości. Oczywiście będę się dzielić z Wami postępami prac. Stay tuned! :)

Parter

I piętro

(Sypialnia na antresoli, łazienka z prysznicem i garderoba. Z pierwszego piętra będzie też wyjście na taras, z którego można zejść schodami do ogrodu.)

Poddasze

PS to wanna ;) Na początku sama myślałam że to umywalka.

Piwniczka

Zejście do piwniczki będzie ukryte za biblioteczką w jadalni :)

Natomiast jeśli chodzi o ogród i dom z zewnątrz to odsyłam Was do pierwszego posta z tej serii – KLIK.

Za wszystkie projekty odpowiada biuro Louie Design z Dubrownika.

Do następnego!